Hotel ještěd

Když nás kontaktovali z Ještědu, tak jsme měli velkou radost. Celá spolupráce proběhla ve velice dobré atmosféře z obou stran a vzájemné důvěře. Na začátku jsme si řekli co od nás čekají a co má obsah konkrétně splnit. Hlavním cílem bylo aby lidi chodili a jezdili na Ještěd jako na jedno z nejkrásnějších míst v naší zemi. Na Ještědu je vítaný úplně každý a můžeme kromě krásného výhledu a odpočinku využít i další možnosti jako skvělé bistro, kde si můžeme dát něco na posilnění od dobrého piva až po skvělé rychlé jídlo do ruky a jít se rovnou kochat výhledem. To byl náš první úkol a vypořádali jsme se s ním jak jen jsme uměli. Pomohl nám k tomu komparz mladého páru a tím jsme chtěli i ukázat mladší generaci, že mají přijet a zažít den nebo večer na Ještědu a tento komparz jsme využili celý den pro natáčení reels a fotek.

Další cíl je představit skvělou restauraci s vyjimečnou architekturou. Restaurace nabízí skvělou obědovou nabídku a i večerní menu, kterou doporučujeme ochutnat. A lidi by měli vědět, že i takové možnosti na Ještědu jsou a přišli za skvělým zážitkem a za nás rozhodně na výbornou svíčkovou.

Samozřejmě jsme nemohli vynechat unikátní ubytování v krásných pokojích hotelu Ještěd. Hotel bývá pravidelně plně rezervován, ale i tak chceme aby lidé měli v paměti všechny možnosti co Ještěd lidem umožní a mohli si ho zamilovat.

Poté co jsme zaslali kompletní obsah jsme dostali zpětnou vazbu plnou spokojenosti a rovnou jsme se domluvili na další spolupráci. Aktuálně kromě správy profilů na sociálních sítí řešíme i placené reklamy na Facebooku a Instagramu.

promo videa

STUDIO AVOCADO | © 2022